Ölümsüz Melek

ölümsüz melek başlıklı videoyu buradan izleyebilir ayrıca dilersen cihazına indirebilirsin. Ölümsüz Melek. 02 Temmuz 2018 Pazartesi, 20:51. 195 izlenme.

Responsive image
YAZAR
Igra Anzerli
DOSYA BOYUTU
4,90 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786058658189

Bir Ölümsüz Melek kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Ölümsüz Melek kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Igra Anzerli tarafından yazılmıştır.


"Hayatınız bir anda değişseydi ne yapardınız?"Kriss başına geleceklerden habersiz bir şekilde hayatını sürdürmekteydi. Ta ki sınıfının kapısı açılıp içeriye o gizemli çocuk girene kadar. İlk anda onda olan tuhaflığı sezmişti fakat bu sadece bir başlangıçtı.Ona karşı olan duygularını dizginlemeye çalıştıkça ona doğru daha fazla çekildiğini hissediyordu.Tabi tek sıkıntı bu değildi sadece.Bir yanda ailesini bir yandan da kendisini korumaya çalışmalıydı.Acaba başarılı olabilecek miydi?Daha çok gençti ve omuzlarında bir sürü yük vardı.Bu yükün altında ezilmemeye çalıştıkça daha çok batıyordu.Yanında ona değer veren ve onu bu durumdan kurtarabilecek kişiler vardı ama bazen öyle anlar olur ki hiç bir şey yapamaz ve sadece olacakları izlersiniz. Kriss neye karar vermeliydi eli kolu bağlı olacakları izlemeyi mi yoksa hayallerinin bile alamayacağı bu dünyada yaşamak için savaşmayı mı? İyilerin ve kötülerin birbirine karıştığı aşkın yol gösterdiği bu hikayenin içinde bulunmaya hazır mısınız?(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 264Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Tual Yayınları 


18.52 TL. Hayatınız bir anda değişseydi ne yapardınız? Kriss başına geleceklerden habersiz bir şekilde hayatını sürdürmekteydi. Ta ki sınıfının kapısı açılıp içeriye o gizemli çocuk girene kadar.