Bir Seri Katilin Anatomisi - Ted Bundy

Arkın Gelişin. FBI istatistiklerine göre seri katiller dünya nüfusunun %6'sına tekabül etmektedir. Üstelik bu %6, henüz yakalanmayanların sayısı. Bir insan niçin seri katil olur?

Responsive image
YAZAR
Arkın Gelişin
DOSYA BOYUTU
7,75 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786054757640

Bir Bir Seri Katilin Anatomisi - Ted Bundy kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Bir Seri Katilin Anatomisi - Ted Bundy kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Arkın Gelişin tarafından yazılmıştır.


FBI istatistiklerine göre seri katiller dünya nüfusunun %6'sına tekabül etmektedir. Üstelik bu %6 henüz yakalanmayanların sayısı.Bir insan niçin seri katil olur? Ya da insanı öldürmeye iten sebepler hangileridir? Seri katillere duyulan ilgi ise hayret vericidir. Onlara göre siyasi, kişisel ya da maddi sebepler öldürmek için geçerli nedenler değildir. Seri katiller toplumun belirli kesimini hedef alırlar. Ve sonuna kadar, amaçlarının peşinde koşarlar. Suç Psikolojisi ve Seri Katiller Uzmanı Arkın Gelişin yıllar süren bir araştırma evresinden sonra, eşsiz tecrübesini elinizdeki bu kitapta anlatmaktadır. Toplam 10 ciltten oluşacak "Seri Katiller Biyografisi"nin ilk bölümü olan bu kitapta, Seri Katil denilince ilk akla gelen isim Ted Bundy'nin ilginç yaşam öyküsünü bulacaksınız. Ted Bundy üzerine yazılmış onlarca biyografi mevcut. Ancak bu kitapta bugüne kadar yayınlanmamış bilgiler, belgeler ve görseller bulabileceksiniz. Ayrıca Arkın Gelişin'in bizzat gerçekleştirdiği röportajlar ile bugüne kadar anlatılmayanları okuyabileceksiniz. "İçlerindeki son nefesi hissedebiliyorsun. Gözlerinin içine bakıyorsun. Bu konumdaki birisi tanrıdır."-Ted Bundy-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 216Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Herdem Kitap 


Seri Katillere duyulan ilgi ise hayret vericidir. Ted Bundy üzerine yazılmış onlarca biyografi mevcut. Ancak bu kitapta bugüne kadar yayınlanmamış bilgiler, belgeler ve görseller bulabileceksiniz.